SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemKoku Tespiti
İşlem Süresi30 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Cihazla Koku Tespiti

Neden Koku tespitinin en önemli özelliği koku kaynağından uzaktan yapılmasıdır. Bu sayede herhangi bir yıkım işlemi gerçekleştirmek gerekmez. Eğer koku tespiti yapmayan bir firma kullanılırsa kokunun geldiği kaynağa ulaşmak adına çeşitli yerleri yıkmak zorundadırlar. Bu hem işlemleri uzatır hem de maliyeti arttırır.  Koku Tespiti İşinde uzman ekibimiz sayesinde koku tespiti yaparak koku kaynağını en pratik şekilde çözüme kavuştururuz. Bu sayede bulunduğunuz ortamlarda kötü kokuya maruz kalmazsınız.

Kötü Koku Neden Olur?
Nedeni belli olmayan kötü kokuların birçok sebebi olabilir.
Bu sebeplerden birkaçından bahsedecek olursak;
Tıkanmış bir lavabo borusu
Yemek artıklarının birikip çürümesiyle oluşmuş bir koku
Düz olan bir sifon borusu
Lavabolar kullanılmıyorsa su birikip koku yapabilir
Tuvalette klozet yoksa taşların arasından koku sızması
Bunun gibi birçok sebepten oluşan kokular insanı gerçekten rahatsız eder. Özellikle nereden geldiği bilinmeyen kokuların çözümü de olmadığı için kokuya maruz kalmaktan başka şans yoktur. Kaynağını bilemediğiniz herhangi bir kokuda bizimle iletişime geçerek kaliteli bir servis imkanı bulursunuz.
İşimizi zorlu yollardan yapmaktansa sizleri daha da memnun edecek ve pratik uygulamalar kullanırız. Cihazla ölçüm yaparak kokunun kaynağını hemen tespit ederek çözümünü sizlere sunarız. Böyle bir iş işini bilen bir ekip gerektirir. İşini bilmeyen insanlar tarafından giderilen kokular çok geçmeden tekrar ortaya çıkabilir.
Çünkü sadece kokuyu çözerler. Biz ise kokuyu gidermenin yanında bu kokuya sebep olan neden üzerinde çalışırız. işinde Bu nedeni bulduğumuz zaman da düzeltmek için sizlere yardımcı oluruz. Teknolojinin bir ürünü olan mı yöntemini kullanarak çağımıza ayak uydurup, gelecek içinde çalışmalar yaparız.

KOKU TESPİTİ

cihazla koku bulmakoku tespiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.