SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemLogar Yeri Tespiti
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Logar Görüntüleme

Logar açma  sistemleri günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. Çok katlı binalarda, insan kalabalığının fazla olduğu iş merkezlerindeki kanalların tıkanması sistemlerine gereksinim duyulmasını sağlamaktadır. Logar Görüntüleme

Genellikle bu alanlarda kişilerin dikkatsizliği sonucunda katı cisimlerin ve yahut kireçlenmeler sebebiyle logarlarda tıkanıklar yaşanmaktadır. Eski dönemlerde logar ve tuvalet tıkanıklıkları söz konusu olduğunda daha zor şartlarda bu kanallar açılabilmekte hatta evlerin banyolarında kırma dökme gibi durumlar yaşanmaktaydı.
Günümüzde artık teknolojinin ilerlemesiyle beraber tıkanıklığın oluştuğu alan rahatlıkla görülebiliyor ve sadece o kısımda işlem yapılıyor. Dolayısıyla bu durumda firmamızla iletişime geçtiğinizde zaman kaybı yaşamadan kısa sürede sorununuza çözüm üretilmektedir.
Kanal Görüntülemenin Önemi Nedir?
Logar görüntüleme günümüzde büyükşehirlerde yaşanan yoğun trafik durumlarında ve kanal tıkanıklığı sebebiyle yolların kapanması gibi durumlarda can kurtarıcı olmaktadır.
Kanallarda birtakım sebeplerle yaşanan tıkanıklıkların olması ve bu tıkanıklığın olduğu kısımların rahatlıkla görüntülenebilmesinin önemi büyüktür. Özellikle insan kalabalığının fazla olduğu şehirlerde oldukça faydalı sonuçlar alınmasını sağlayan sistem sayesinde kısa zamanda tıkanıklık sorunlarına çözüm üretmekteyiz.
Kaliteli ve deneyimli bir ekiple yolumuza devam etmekte ve firmamızla bağlantı kurulduğu taktirde kısa zamanda tüm tıkalı alanlarda başarılı sonuçlar almaktayız. Sistem sayesinde kısa zamanda hayatın felç hale gelmesini önleyebiliyor ve müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Logar Tıkanıklığının Sebepleri Nelerdir?
Logar tıkanıklığı kalabalık şehirlerde, toplu konutlarda ve plazalarda sık karşılaşılan sorunlardandır. İnsanların bu alanları bilinçsizce kullanması ve katı cisimleri lavabolara, kanallara atması kanallarda tıkanıklığa sebebiyet vermektedir.

Belli başlı sebepler şöyledir:

Katı cisimlerin logarlara atılması
Suda erimeyen tuvalet kağıtları, çocuk bezleri gibi cisimlerin atılması
Su giderinin eğiminin yanlış yapılması
Bu sebepler nedeniyle logarlarda tıkanıklık oluşmaktadır.  cihazlarımızla rahatlıkla tıkalı alanı bulup, sorununuzu kısa zamanda çözüme ulaştırmaktayız.

Firmamızda Verdiğimiz Hizmetlerimiz Nelerdir?

Tüm tesisat hizmetlerini profesyonel bir ekiple yapabilecek kapasiteye sahip firmamızda:
Kanal açma
Logar açma
Tıkalı lavabo açma
Tüm bu hizmetleri profesyonel ekibimizle robot teknolojisini kullanarak gerçekleştiriyoruz.
Firmayla İletişim
Firmamızdan logar açma hizmeti almak için iletişim numarasını kullanarak arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Kameralı gider açma

kameralı gider açmarobot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.