SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemPetek Temizleme
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

İlaçlı Petek Yıkama

İlaçlı Petek Yıkama, Yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan kalorifer sistemlerinden maksimum düzeyde bir performans elde edebilmek için daima peteklerin bakımına gerekli şekilde bir özen göstermek gereklidir. Petek temizleme işlemleri genel olarak günümüzde kaliteli tekniklerle oldukça başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. İlaçlı petek yıkama çalışmasıyla bu bölümlerde etkin bir temizlik sağlanmaktadır.

Kullanılan kaliteli ve zararsız içeriğe sahip ilaçlar, peteklerdeki tüm kötü birikintileri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. İlaçlı petek yıkama işlemlerinin mutlaka alanında deneyimli kişilerin gözetiminde ve bilgisi dahilinde gerçekleştirilmesi gerekir.
Firmamız bu konuda müşterilerine aktif olarak yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Kaliteli ilaçların yanı sıra üst düzey teknolojiye sahip cihazlarla firmamız uzmanları, ilgili tüm çalışmaları hassasiyetle yapmaktadır. İlaçlı petek yıkama işlemleri ve çalışmaları konusunda daima bizlerden gerekli şekilde bir yardım alabilmeniz mümkündür.

İlaçlı Petek Temizliği Yapma Aşamaları

İlaçlı yöntemle petek temizliği yapma işlemlerinde mutlaka belirli bir plan ve program dahilinde hareket etmeye ihtiyaç vardır. Firmamız genel olarak bu yönde bir prensiple hareket etmekte ve müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Uygun noktanın belirlenmesiyle makinanın peteğe bağlanması,
Peteklerin iç kısmındaki tortu ve çeşitli birikintilerin temizlenmesi,
Basınçlı makine kullanılırken bu noktada ilaç aktive edilir,
İlgili işlem sonrasında peteklerin havasının alınması uygulaması gerçekleştirilir,
Filtre kontrollerinin ardından petekler bir süre çalıştırılır ve işlem tamamlanır,
İlaçlı petek temizliği işlemlerinde genel olarak bu şekilde bir yol izlenmektedir. Firmamız uzmanları her bir adımda gerekli çalışmaları özveriyle yapmaktadır.

Petek Temizliğinin Önemi

Petek temizliğine mutlaka her kullanıcının iyi şekilde bir önem vermesi gerekir. Periyodik aralıklarla yapılacak petek temizliği işlemlerinin sağlayacağı çok iyi faydalar bulunmaktadır. Enerji konusunda bir tasarruf elde edilmesi bunlardan biridir. Yine peteklerin ısı verme konusunda daha iyi bir performansa sahip olması da elde edilecek bir diğer faydadır. Gelecekte karşılaşılabilecek sorunların önüne önceden geçilmiş olur.
Firmamızla İletişim Yolları
Periyodik petek temizliği veya bir arızaya yönelik işlemlerin yapılması için firmamızla müşterilerimiz kolaylıkla iletişime geçebilirler. Bunun için telefon hatlarımız 7/24 açık bir konumda hizmet vermektedir. Mail üzerinden de haberleşme ve hizmet alabilme olanakları bulunmaktadır.

Petek Temizleme

doğalgaz tesisatkombi bakımpetek temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.