SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemTıkalı Boru Açma
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Lavabo Tıkanıklığı

Günümüzde evlerde ve iş yerlerinde birçok montaj sorunu yaşanabilmektedir. Bu sorunlardan bazıları lavabo tıkanıklığı olmaktadır. Bu sıhhi tesisat sorunlarından biri lavabo ve tuvaletlerdeki tıkanıklıktır.

Neden Lavabo Tıkanıklığı Olur?

Mutfak masraflarından bahsedecek olursak en sık karşılaşılan olay çay artıkları veya yemek artıklarıdır ve zamanla drenaj borusunda birikerek tıkanmalara neden olur.
Saç, banyo lavabo tıkanıklığı sorununa yol açan en büyük nedenidir. Özellikle lavabo içine atılan kıllar drenaj yollarına yapışarak drenajı tıkayarak sabun, sakal, kuaför gibi diğer döküntülerin birikmesine neden olur.
Lavabo genellikle kadınlar tarafından kullanıldığı için tıkanmaların temel nedeni dikkatsiz kullanımdır. Bazı durumlarda pişirme borusunun eğimi daha hızlı ve daha hızlı tıkanmaya neden olur. Ocak borusu ana borudan ne kadar uzaksa tıkanma riski o kadar artar. Ispanağı mutfak lavabosunda yıkamak, çamurlu sebzeleri temizlemek ve lavaboda salata yapmak suyu çabucak tıkayacaktır.

Lavabo borusu Açan Firmalar Var Mı?

Lavabo, tuvalet gibi yerlerde tıkanıklık problemleri ortaya çıktığında ilk olarak lavabonun nasıl açılacağı sorusu gelmektedir. Ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelen lavabo tıkanıklığı birçok farklı yöntemle açılabilir. Bu yöntemler firmadan firmaya değişir. Bu nedenle insanlar lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığında iyi bir şirket araştırması yapmalıdır.
Lavabonun nasıl açılacağı sorusuna eski yöntemleri kullanan şirketler en kötü cevabı veriyor. Bu firmalar evinizdeki duvarları kırarak ve hasar vererek size çözümler sunar. Firma olarak kırıp dökmeden lavabo tıkanıklığı sorununuza çözüm getiriyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Akla gelen ilk yöntem, bir kanalizasyon temizleyicisi kullanmaktır. Bununla birlikte, lavabo açıcı doğru kullanılmazsa, çok ciddi yaralanmalara neden olabilir.
Kanalizasyon temizleyicisi kullanacaksak zarar görmemesi için dikkatlice öğrenmeli ve gerekli önlemleri aldıktan sonra kullanmalısınız.
Tıkanmış bir mutfak giderini açmanın en hızlı ve en etkili yollarından biri, çamaşır makinesi hortumunuzu alıp lavabo giderine bağlamaktır. Musluğu açıp iki elinizle kapattığınızda 30 saniye içinde kaybolacaktır.
İlkel bir yöntem olan sirke ve tuzlu su yardımıyla da lavabo açmayı deneyebilirsiniz.
Tüm bunlar işe yaramadıysa, profesyonel desteğe ihtiyacınız var. Lavabonun tıkanmasını özel tekniklerle gideren firmamız size çözüm yolu olacaktır. Boru içerisindeki kameralar vasıtasıyla tıkanma yaratma noktasını buluyoruz. Tıkalı bölgeyi tespit ettikten sonra tesisatınıza hiçbir zarar vermeden probleminizi çözüyoruz.

Kameralı gider açma

lavabo giderimutfak gideri açmatıkalı boru açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.