SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemSu Kaçağı Tespiti
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

TESİSAT KAÇAĞI

Tesisat kaçağı sorunu genel olarak yaşam alanlarının olduğu birçok türden yapı içerisine ortaya çıkabilmektedir. Ortamı olumsuz yönde etkileyecek şekilde su sızıntılarına sebep olabilen bu durum insanlar için rahatsız edici olabilmektedir.

Bu türden bir duruma karşı olabildiğince kısa sürelerde bir müdahale gerçekleştirmek oldukça önem arz etmektedir.
Tesisat su kaçağı sorunları genel olarak çok pratik teknolojik yöntemler sayesinde kolaylıkla çözülebilmektedir. Sorunun çözümü için sadece iyi bir tecrübe, deneyim ve bilgi çerçevesinde hareket etmek gereklidir. Firmamız bu hususta gerekli şekilde profesyonel destekler sunmaktadır.
Tesisat su Kaçağı Tespiti Çalışmaları
Tesisat su  kaçağı tespiti çalışmalarında günümüzde birbirinden farklı türde yöntemlerin kullanımı mümkün olmaktadır. Sorunu daha iyi anlamak ve çözümlemek adına bu yöntemlerden biri duruma uygun şekilde güvenle kullanılabilmektedir.
Akustik özellikte dinleme cihazlarıyla kaçak tespitleri,
Boru içi görüntüleme sistemleriyle kaçak tespiti,
Termal kamera sistemleriyle kaçak tespiti,
Basın çölçer sistemlerle kaçak tespitleri,
Genel olarak ilgili ortamda tesisat bölümüyle alakalı bir sorun varsa bunu bu teknolojik yöntemler aracılığıyla iyi bir şekilde tespit edebilmek mümkündür. Hangi yöntemin kullanılacağı konusunda en doğru kararı verebilmek için öncelikle sorunu kapsamlı bir biçimde analiz etmek gereklidir.

Tesisat Kaçağının Anlaşılması

Tesisatta bir kaçak olması durumunda belli başlı birtakım etkenler kendisini ön plana çıkarır. Bu durumla alakalı bir sorun olduğundan emin olmak için bazı belirtileri fark etmeye çalışmak ya da her şey açıksa bunlar üzerinde bir değerlendirme yapmak gereklidir.
Su vanaları kapalı olduğu halde su sayacında sebepsiz bir dönmenin olması,
Belirgin bir şekilde ortamda rutubet ve nem oluşumlarının meydana gelmesi,
Kullanılan kombiler varsa bunları üzerindeki su barlarının sıra dışı düşüşü,
Su faturası miktarlarında beklenmedik artışların olması,
Eğer ortamda tesisatla ilgili bir kaçak sorunu varsa genel olarak ortamlarda bu türden belirtiler kendisini ön plana çıkarabilmektedir. Bunları yeterince dikkate almak daima soruna hızlı şekilde bir müdahale edebilmeye olanak sağlar.
Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlar
Firmamız bünyesinde tesisatla ilgili yapılacak tüm çalışmalarda uzman ekiplerimiz oldukça kaliteli bir performans ortaya çıkarmakta ve müşterilere yardımcı olmaktadır. Genel olarak firmamızdan hizmet alımlarında fiyatlar oldukça makul bir yapıda olmaktadır.

Su Kaçağı

su kaçağıtesisat kaçağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.