SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemSu Kaçağı Tespiti
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Görüntülü Kaçak Bulma

Görüntülü Kaçak Bulma yöntemiyle günümüzde artık su kaçakları birçok noktada oldukça kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Bu yöntem teknolojinin en önemli kazanımlarından biri olarak çalışma alanlarında insanlara çok iyi kolaylıklar sunmaktadır. Su kaçağı sorunları daima aktif şekilde ilgilenilmesi gereken oldukça önemli bir sorundur. Görüntülü Kaçak Bulma

Bu durumda bir ihmal yapılması ortam için çeşitli türden riskleri ortaya çıkarabilir. Bundan dolayı ilgili ortamda su kaçağının oluşumu fark edilir edilmez daima en iyi yönde hizmetlerin alınmasıyla birlikte bu sorunlara etkin çözümler üretilmelidir. Görüntülü kaçak bulma işlemleri konusunda firmamız çok profesyonel düzeyde çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Bizlerle birlikte çalışan uzman ve deneyimli personellerimiz bu hususta görüntülü kaçak bulma tekniklerini en etkin şekilde kullanmaktadırlar. Bu işlemle birlikte ilgili alandaki su kaçağı noktalarını ortaya çıkarabilmekte ve bunlara kolaylıkla çözümler üretebilmektedirler.

Su Kaçağı Bulma ve Onarma İşlemleri

Firmamız uzman ekipleri oldukça gelişmiş ve yeni tasarım teknolojik cihazlardan faydalanarak kaçak bulma işlemlerini yerine getirmektedirler. Bunu yaparken ortamdaki duvar veya zemine zarar vermeden ilgili çalışma sürecini yönetmeye çalışmaktadırlar.
Kameralı görüntüleme sistemleri cihazları, kaçağın oluştuğu noktada pimaş borularının iç kısımlarına doğru ilerletilir. Bu işlem yapılırken boru içindeki her şey ana kamera sistemine de yansımaktadır. Bu şekilde sorunu anlamak daha kolay olmaktadır. Kaçağın tam olarak oluştuğu yer tespit edildikten sonra onarım için gerekli çalışmalara geçilmektedir.

Su Kaçağı Durumu Belirtileri
Su kaçağı durumlarıyla ilgili profesyonel bir yardım almadan önce ortamdaki farklılıkları iyi bir şekilde analiz etmek gereklidir. Su kaçakları birçok farklı türden belirtiyle kendisini belli etmektedir.
Su sayacının sürekli döner bir hale gelmesi,
İlgili alanda rahatsız edici ve sürekli bir ıslaklık oluşması,
Rutubet ve nemde bir artış meydana gelmesi,
Ortamda kötü bir kokuyla birlikte böceklerin oluşumunu meydana gelmesi,
Eğer ortamda bu ve benzeri türden sorunlar meydana geliyorsa o zaman mutlaka bir su kaçağı probleminin olduğundan şüphelenilmelidir.

Tasarruflu Hizmet Alımları

Görüntülü sistemlerle çalışmalar yapan ve su kaçaklarını tespit eden firmamızdan oldukça uygun fiyatlarla hizmet alımları daima mümkündür. Profesyonel bir çalışmanın gerçekleştirilmesi kapsamında bizlere hem mail ve hem de iletişim numaralarımız aracılığıyla her zaman ulaşabilirsiniz.

[/vc_column][/vc_row]

Su Kaçağı

kameralı su kaçağırobot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.