SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemSu Kaçağı Tespiti
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Dinleme Cihazıyla Su Kaçağı Tespiti

Dinleme Cihazıyla Su Kaçağı Tespiti işlemleri günümüzde yaygın olarak birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemle su kaçağı sorunlarını en kısa sürelerde ve çok etkin bir biçimde tespit edebilmek mümkün olmaktadır. Su kaçağının oluşması durumu çeşitli ortamlarda oldukça rahatsız edici bir yapının ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

Sorunun çözüme ulaştırılmaması daima ortam için çeşitli türden zarar etkenlerini harekete geçirir. Bundan dolayı kısa sürelerde bu durum fark edilir edilmez daima buna karşı etkin çözümler üretmek gereklidir. Dinleme cihazları profesyonel kapsamda sorunların çözümü noktasında çok iyi geri dönüşlerin alınmasına yardımcı olmaktadır. Dinleme cihazıyla su kaçağı tespiti çalışmalarını firmamız oldukça özenli ve profesyonel bir şekilde yapabilmektedir.
Su Kaçağı Tespiti Çalışması
Dinleme cihazıyla su kaçağı tespiti yapılırken birtakım adımlar izlenerek bu çerçevede planlı olarak ilgili işlemler gerçekleştirilmeye çalışılır. Cihaz, su kaçağının olduğu noktada işlevsel çalışır bir hale getirilir. Sese oldukça iyi bir şekilde duyarlı olması sayesinde bir algılama gerçekleştirir. Sızıntıların nerede olduğu çok kısa süreler içerisine ortaya çıkarılır.
Bu işlem sırasında ortamda bir sessizlik olması oldukça önemlidir. Çünkü su hassasiyeti ancak bu şekilde oluşturulur ve bunun takibi yapılır. Dinleme esnasında cihaz aktif bir şekilde suyun nerede yoğunlaştığını fark eder ve bunu sesler yoluyla hemen bulur. Bu işlemden sonra artık yapılması gereken olabildiğince kırma ve dökme işlemlerine gerek kalmadan ilgili çalışmaları gerçekleştirmektir.

Su Kaçağının Verdiği Önemli Belirtiler

Su kaçağı durumlarında uygun şekilde buna çözümler oluşturmak için öncelikle ortamdaki birtakım belirtileri fark etmek ve bunları gözlemlemek gereklidir. Bunun varlığından emin olunduğu zaman kısa sürelerde profesyonel bir destekle ilgili şekilde çalışmalara başlanmalıdır.
Duvarlarda kabarmaların oluşması,
Ortamda yüzeylerde daima bir ıslaklık bulunması,

Nem, rutubet ve koku oluşumları,

Su sayacının normalden farklı şekilde dönmesi ve çalışması,
Bu türden belirtiler ilgili ortamda bir su kaçağı meydana geldiğini açık bir şekilde gösterebilmektedir. Bunlar fark edilir edilmez muhakkak bu uzmandan destek alınmaya çalışılmalıdır.
Uygun Fiyatlı Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri
Firmamız bünyesinde dinleme cihazıyla su kaçağı tespiti işlemleri oldukça başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tüm süreci hassasiyetle ve özenle yönetmektedir. Çok uygun fiyatlar üzerinden bizlerden daima en iyi şekilde bir destek ve hizmet alınabilmesi mümkündür.

[/vc_column][/vc_row]

Su Kaçağı

kameralı su kaçağırobot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.