SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemTıkalı Boru Açma
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Pimaş Görüntüleme

Pimaş Görüntüleme işlemlerinin yapılmasına genel itibariyle birçok farklı türde durumun meydana gelmesine bağlı olarak ihtiyaç duyulabilmektedir. Lavabo bölümleri, mutfak bölümleri, tuvalet veya banyo gibi bölümlerde ortaya çıkan birtakım arızaların tespiti noktasında bu yöntemden işlevsel bir şekilde fayda sağlanmaktadır

Pimaş Tespiti yapıldığı takdirde bu bölümler içerisinde bir tıkanma durumu veya bir tesisatta bir arıza varsa bu ortaya çıkarılabilmektedir. Sorunlarını en hızlı şekilde anlamak ve kısa sürelerde fark etmek adına bu yöntemin her bakımdan sağladığı büyük bir destek bulunmaktadır.
Pimaş Tespiti işlemleri firmamız çalışmaları ve faaliyetleri doğrultusunda daima yapılabilmektedir. Herhangi bir sorundan şüphe duyuyorsanız veya teknik bir arızanın giderilmesini istiyorsanız bizlerden bu kapsamda gerekli şekilde bir destek alabilirsiniz.

Pimaş  Tespiti İşlemlerinin Yapılması

Pimaş Tespiti işlemleri genel olarak gelişmiş teknik sistemlerden faydalanılarak yapıldığı için çok zahmetsizce gerçekleştirilebilmektedir. Pimaş bölümlerinin iç kısımlarında bazen birtakım tahribatlar ve borular üzerinde çeşitli kırılmalar meydana gelebilmektedir.

Bunların her biri pimaş tıkanıklıklarının oluşumunda en temel arıza durumları olarak karşımıza çıkabilmektedir. Pimaş  boru görüntülemede ilgili alan içerisine gönderilen kameralar bu türden oluşumlar hakkında tüm detaylarıyla gerekli bilgileri verebilmektedir.
Pimaş boru  görüntüleme robotu sayesinde durumu en ince ayrıntısına kadar incelemek mümkün olmaktadır. Bu robotların ilgili sorunları ortaya çıkarması amacıyla pimaş boruları içerisinde yaklaşık 20-25 metre kadar ilerleyebilme şansları vardır. Uzman ekipleri tarafından bu işlemler başarıyla ve sorunsuzca yapılabilmektedir.

Pimaş Tıkanıklığı Sebepleri

Pimaş tıkanıklığının meydana gelmesine sebep olan birçok etken bulunmaktadır. Bunların daima bilmek ve buna uygun şekilde hareket etmek gereklidir.
Pimaş bölümlerine yabancı cisimler atılması,
İç boru sistemlerinde beklenmedik bir arıza veya hasarın oluşması,
Banyolarda pimaşa giren saç ve kıl parçaları,
Mutfaklardan yağ artıkları, birikintileri ve yemek kalıntıları,
Pimaş gider yollarında meydana gelen tıkanmaların temel sebepleri genellikle bunlar olmaktadır. Pimaş tıkanmalarının önüne geçmek için daima bu gider alanlarını temiz tutmaya çalışma gereklidir.
Pimaş boru Görüntüleme ve Periyodik Bakım Hizmetleri
Pimaş bölümlerinde ileriye dönük bir sorunla karşılaşmamak için her zaman yapılacak periyodik kontrollere önem vermek gereklidir. Firmamız hem pimaş boru görüntülemeleri ve hem de periyodik bakım çalışmaları kapsamında daima gerekli şekilde müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Kameralı gider açma

banyo giderigider açmalavabo gideri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.