SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemSu Kaçağı Tespiti
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Termal Cihazla Kaçak Bulma

Su kaçağı tespiti işlemlerinde isteğe ve duruma uygun olarak birçok farklı türde teknolojik yöntemin kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Termal cihazla kaçak bulma yöntemi bunlardan biridir. Bu yöntemin ilgili sorunu giderme konusunda çok iyi bir işlevselliği bulunmaktadır. Bundan dolayı günümüzde bu yöntem insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Termal cihazla su  kaçağıa bulma yöntemini firmamız en iyi şekilde kullanmakta ve bu hususta çok başarılı işlemler gerçekleştirmektedir. Su kaçaklarını tespit etmek ve bunların iyi biçimde onarımını yapmak için bir deneyim ve bilgi çerçevesinde hareket etmek gereklidir. Firmamız uzmanları bu doğrultuda tüm işlemleri büyük bir hassasiyet, özen ve profesyonellikle yerine getirmektedir.

Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti ve bunların onarımı işlemlerinde çevreye herhangi bir zarar vermemek, etrafta kırıp dökme yapmadan ilgili işlemleri gerçekleştirmek oldukça önemli olan bir konudur. Yeni teknolojik sistemlerle bu her bakımdan mümkün olabilmektedir. Termal cihazla kaçağa  bulma işleminde genel olarak ortamda ekstradan bir kırma dökme yapılmasına gerek olmamaktadır.
Çünkü termal kamera sistemleri ısı dengeleri üzerinden bir belirleme yaparak kaçağın nerede oluştuğunu kolayca fark edebilmektedir. Termal kameralar yoluyla su tesisatı üzerinde akustik dinleme cihazlarından da bir destek alınarak ilgili şekilde bir dinleme yapılır. Bu işlem su kaçağını tam olarak noktasal şekilde tespit etmeye imkân tanır.

Su Kaçağı Anlama

Ortamda oluşan su kaçağının varlığını ortaya çıkarmak, sorunu çözmek konusunda atılacak ilk ve en önemli adımlardan biridir.
Çevre binalara bir su sızıntısı olması,
Kombiler üzerinde su basıncı sorunlarının oluşumu,
Zemin ve duvarlardaki nem oluşumları ve küfler,
Vananın aktif bir şekilde sürekli dönmesi,
Duvarlarda giderek artan birtakım çatlakların oluşması,
Su kaçakları meydana geldiğinde genel olarak bu türden oluşumlarla kendisini belli edebilmektedir. Bunlar fark edilir edilmez muhakkak çok fazla zaman kaybetmeden tecrübeli uzmanlardan bir yardım alınmalıdır. Firmamız bu hususta gerekli şekilde yardımları en iyi kalitede sunabilmektedir.
Hızlı İletişim ve Uygun Fiyatlar
Su kaçağı sorunlarını giderme konusunda firmamızla daima iletişim kurmak konusunda çok iyi bir kolaylık bulunmaktadır. Firmamızın iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden bizlere her müşterimiz hızlı şekilde ulaşabilirler. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden en avantajlı şekilde yararlanabilirler.

Su Kaçağı

su kaçağıtermal cihaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.