SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemTıkalı Boru Açma
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

TIKALI PİMAŞ AÇMA

TIKALI PİMAŞ AÇMA ; Pis su giderlerindeki tıkanma, insanların, yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Tuvalet veya lavabolarda tıkanma meydana gelebilir. Bazı durumlarda, logar kaynaklı bir tıkanma varsa, her ikisi de kullanım dışı kalır. Tuvalet ya da lavabolardaki tıkanma, insanların hijyen açısından sorun yaşamasına sebep olur. Hele, taşma meydana gelirse, ciddi bir maddi hasarla beraber, büyük bir kirlilik ortaya çıkar. Tuvalet veya lavabo tıkandığında, tıkalı pimaş açma  hizmetimiz ile sorunu kısa sürede ve garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz.

Pimaş Neden Tıkanır?

Binaların pis su tesisatlarında kullanılan PVC borulara pimaş denir. Bu boruların farklı ebatları vardır. Tuvalet, mutfak ve banyo giderleri için kullanılır. Ancak, pimaşlar, çok sıklıkla tıkanır.
Buna sebep olan çok fazla cisim vardır;
Tuvalet Kağıdı
Hijyenik Pedler
Tuvaletlerin tıkanmasına sebep olan cisimler bunlardır. Lavabolar ise, yağ, sabun kalıntısı gibi sebeplerden tıkanır. Banyo lavabosu, tıraş kalıntısı sebebiyle de tıkanır.
Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Anlaşılır?
Pimaş tıkandığında, ilk olarak ortaya ağır bir koku çıkar. Bir süre sonra tuvalet veya lavaboda taşma meydana gelir. Bu noktada, kalıcı ve kesin bir çözüm isteyenler, tıkalı pimaş aç hizmeti için firmamızı arıyorlar.

Pimaş Nasıl Açılır?

Pimaş, binayı, adeta bir örümcek gibi sarmıştır. Yukarıdan aşağı tüm dairelerin pis su giderlerini kanalizasyona iletmektedir. Tıkanıklık, alt katlardaki dairelerden birinde olabileceği gibi, doğrudan logarda veya logara yakın bir yerde de olabilir. Görüldüğü gibi, pimaşın hangi noktasında tıkanıklık olduğunu bilebilmek oldukça zordur. Bu durumda, tesisatçı tahmin üzerine belirli noktaları kırabilir. Pimaşın açılmasından sonra, fayansların da tamir edilmesi gereklidir. Bu ise, hane halkına yeni bir mağduriyet doğuruyor. Biz, bu sebeple, kırma dökme yapmadan pimaş açıyoruz.
Robotla Tıkalı Pimaş Açma  Hizmeti
Biz, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş bir firmayız. Bu sebeple, tıkalı pimaş aç hizmetini, robotla sağlıyoruz. Kullandığımız robot sayesinde, kırmadan dökmeden tıkalı noktayı, kısa sürede tespit ediyoruz. Bu, bize ve değerli müşterilerimize zaman kazandırıyor. Ayrıca, kırma işlemi olmadığından, sunduğumuz konforlu hizmet birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Kameralı gider açma

banyo giderilavabo gideripimaş gideri açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.