SU KAÇAĞINA KESİN ÇÖZÜM al kata sumı sızıyor banyonuz sumu kaçırıyor? TAVANDA SU İZİMİ VAR KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ KIRMADAN KÖTÜ KOKU TESPİTİ BEKA TESİSAT KÖTÜ KOKULAR slayt ARTIK SORUN DEĞİL TEKNOLOJİK CİHAZLARLA su-kacagi SU KAÇAKLARINI SU SIZINTILARINI BULUYORUZ KIRMADAN DÖKMEDEN PİMAŞ BORUSU AÇMA KAMERALI CİHALARLA WC AÇMA TÜM SAMSUN UN HİZMETİNİZDEYİZ TIKALI BORU AÇMA GİDER AÇMA su-kacagi3 KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ KAMERALI CİHAZLARLA SU KAÇAĞI BULMA SU SIZINTISI
Yapılacak İşlemSu Kasçağı Tespiti
İşlem Süresi30 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Robotla Tıkalı Pimaş Açma

Pimaş dediğimiz borular özellikle mekanlarda bulunan lavabolarda, tuvaletlerin giderlerinde kullanılan plastik borulardır. Pimaşlar ayrıca pis suların ana kanala gönderilmesine vesile olan pvc borulardır. Günümüzde hemen her yerde bu pimaş dediğimiz borular kullanılmaktadır. Tüm tesisat işlerinde bu borulardan faydalanılır. Geçmiş dönemlerde daha ağır, taşınması zor demirden borular kullanılırken günümüzde pimaş borular daha kolay yenisiyle değiştirilebilmektedir.

Pimaş Borular Neden Tıkanır?

Pimaş borular genellikle kişilerin giderlere atmış olduğu sert cisimler yada klozetlere atılan erimeyen kağıtlardan dolayı tıkanabilir. Bu gider tıkanıklıkları özellikle kalabalık insanların yaşadığı alanlarda sık görülmektedir. Doğal bir durum olmakla beraber kısa zamanda profesyonel kişilerden oluşan tesisat firmamız tarafından kolaylıkla gideriliyor.

Uzun yıllardır tesisat alanında hizmet verdiğimizden dolayı deneyimlerimize dayanarak inşaat kalıntılarının da pimaş borularında oluşan tıkanıklığa yol açtığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durum tamamen kişilerin dikkatsizliğinden veya tıkanıklık oluşabileceğine ihtimal vermemelerinden kaynaklanabilir.

Ayrıca pimaş boruları döşenme esasında binalarda yanlış eğim verilmesinden dolayı hatalı döşenebilir. Bundan dolayı birtakım gider tıkanıklıkları meydana gelir.

Robotla Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Mutfaklarda bulunan evyeler, lavabolar biriken yağ artıklarından dolayı bir zaman sonra tıkanabilir. Bu tıkanıklık bazen birtakım kimyasal yöntemlerle çözülebiliyor. Fakat bu çözüm yöntemi kısa zamanda tıkanıklığın tekrarına sebep olabilir. Dolayısıyla tesisat alanında profesyonel hizmet sunan firmamızdan robotla tıkalı pimaş açma hizmetini dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Robot teknolojisi kullanarak verdiğimiz profesyonel hizmetle mutfaklarınızda herhangi bir şekilde kırma yapmadan tıkalı alanı belirleyip kısa zamanda sorununuza çözüm üretiyoruz. Dolayısıyla sizlerin de mutfak tadilatı masrafına girmenize gerek kalmıyor.

Pimaş Boru Tıkanması

Pİmaş borularda zaman içerisinde birtakım nedenlerle tıkanıklık oluşur. Fakat siz banyonuzda kötü koku oluşmadan fark etmeyebilirsiniz. Firma olarak biz her türlü gider tıkanıklığınızda kameralı robot sistemlerimizle kısa zamanda borularda ki tıkanıklığı gideriyoruz.

Robotla Pimaş Açma Aşamaları

Robotla kırmadan şu şekilde pimaşı açıyoruz.

  • Tıkalı pimaş borunun yerini kamerayla belirliyoruz.
  • Robot sistemiyle sert cisimleri parçalayarak suyun akışını hızlandırıyoruz.

Son teknolojiyi içeren ekipmanlarımız ve ekibimizle profesyonel hizmet sunuyoruz.

Kameralı gider açma